o
دانلود اپلیکیشن اندروید

iRig stream

0

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

افزودن به سبد خرید

+
-

کارت صدا یکی از عناصر سخت‌افزاری رایانه‌است که باعث پخش و ضبط صدا می‌گردد. قبل از گسترش کارت‌های صدا،
صدا در رایانه توسط بلند گوهای داخلی ایجاد می‌شد. این بلند گوها توان خود را از برد اصلی می‌گرفتند.
استفاده از کارت صدا از اواخر سال ۱۹۸۰ شروع شد. کارت صوتی همانند کارت گرافیکی بر روی برد اصلی نصب می‌شود و در پشت آن چند فیش برای میکروفن و بلند گو قرار دارد.
وظیفه کارت صدا آماده‌سازی سیگنالها جهت پخش و دریافت سیگنالهای ورودی از میکروفن و آماده کردن آن‌ها برای ذخیره در رایانه‌است.
کارت صدا، کارت صوتی نیز نامیده می‌شود و در بسیاری موارد می‌تواند اصواتی با کیفیت بسیار عالی تولید کند.
صوت، یک سیگنال آنالوگ است که به صورت موج پیوسته انتشار می‌یابد. رایانه همواره در حال پردازش سیگنالهای آنالوگ است، زیرا این سیگنالها دائماً در حال تغییرند.
در واقع لازم است که سیگنالهای آنالوگ به بیتهای رقمی (دیجیتال) تبدیل شوند. سیگنالهای دیجیتالی تولید شده مجدداً باید به سیگنالهای آنالوگ تبدیل شوند تا بتوانند به وسیله بلند گو پخش شوند.


محتوای صوتی خود را به مخاطبین آنلاین خود از طریق کارت صدا IK Multimedia iRig Stream  برسانید. کارت صدایی جمع و جور و دو کاناله، با قابلیت Plug-and-Play، و تطبیق پذیری با دستگاه های همراه iOS/Android ، و همچنین کامپیوترهای مک و ویندوز می باشد. این محصول به صورت یکسان برای موزیسین ها، گویندگان پادکست و تولید کنندگان محتوای فضای مجازی قابل استفاده است. iRig Stream دارای اتصالاتی مستقیم و ساده می باشد و همچنین کنترل های سطوح صوتی ورودی خروجی آسانی دارد. به علاوه آن، این کارت صدا صدا را به صورت پیش فرض میکس  می کند و شما نیازی نیست که میکسی را به صورت دستی بر روی آن اعمال نمایید.

کارت صدا آی کی مولتی مدیا IK MULTIMEDIA iRig stream

iRig stream

برچسب ها