o
دانلود اپلیکیشن اندروید

dace murray stratocaster 0141010303 electric guitar

0

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

افزودن به سبد خرید

+
-

گیتار الکتریک یا گیتار برقی نوعی گیتار است که صدای آن به‌وسیله تقویت‌کننده‌ای الکتریکی بنام پیکاپ تشدید یا تغییر می‌یابد. استفاده این ساز در موسیقی از دهه ۱۹۳۰ آغاز شد.[۱]

گیتار الکتریک در سبک‌های مختلفی از جمله راک، متال، بلوز، پاپ، جاز و هیپ هاپ استفاده می‌شود؛ اما در سبک راک، متال و بلوز به عنوان ساز اصلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. گیتار الکترونیک معمولاً در موسیقی راک و متال استفاده می‌شود


یژهگی های Fender Dave Murray Stratocaster
در میان تمامی گروه های قدیمی هوی متال در دنیا، گروه آیرون میدن یکی از مشهور ترین و پر طرفدار ترین گروه های این سبک است که گیتاریست این گروه یعنی Dave Murray باعث شده است تا گیتاریست های زیادی در این سبک شروع به فعالیت کنند. او که به عنوان یکی از قدیمی ترین و بهترین گیتاریست های این سبک شناخته می شود، همواره با استفاده از گیتار های شرکت فندر توانسته است تا صدای فوق العاده خود را تولید و از آن برای ضبط آهنگ ها آلبوم های این گروه افسانه ای استفاده کند. شرکت فندر که دهه هاست به تولید با کیفیت ترین و مشهور ترین گیتار های دنیا مانند استرتوکستر و تلکستر مشهور است، آرتیسیت ها و گیتاریست های بسیاری را دارد که آن ها از گیتار های این شرکت استفاده می کنند. اما Dave Murray به عنوان یکی از افسانه ای ترین گیتاریست های دنیا، لیاقت این را دشت تا شرکت فندر یک گیتار سیگنچر برای او طراحی کند تا نه تنها او بتواند با استفاده از این گیتار بهترین صدا های ممکن را دریافت کند، بلکه طرفداران گروه آیرون میدن و شخص Dave Murray نیز بتوانند با استفاده از این گیتار به صدایی بسیار شبیه به صدای او دست پیدا کنند. در این گیتار، مهندسین شرکت فندر تلاش کرده تا طراحی استرتوکستر خود را با ایده های Dave ترکیب کنند و گیتاری بی نقص تولید کنند. آن ها در این گیتار، از پیکاپ های سیمور دانکن استفاده کرده اند که این پیکاپ ها، از خوش صدا ترین پیکاپ هایی است که می توانید برای گیتار های استرتوکستر تهیه کنید. همچنین از دیگر امکانات فوق العاده این محصول می توانیم به این نکته اشاره کنیم که در این گیتار مهندسین شرکت فندر با استفاده از Radius فرت بوردی متغیر، این امکان را برای شما فراهم کرده اند تا بتوانید از این ساز برای نواختن لاین های ریتم و لاین های لید به صورت همزمان استفاده کنید و از نوازندگی با این گیتار نهایت لذت را ببرید.
پیکاپ های سیمور دانکن، صدایی انعطاف پذیر و در عین حال خشن
شرکت سیمور دانکن همواره شرکتی بوده است که پیکاپ های بسیار با کیفیت تولید کرده است. این شرکت که پیکاپ های آن در بسیاری از ساز های گران قیمت دنیا استفاده می شود، از بهترین پیکاپ هایی است که می توان از آن ها در هر سبکی استفاده کرد. شرکت فندر در این گیتار از پیکاپ های Hot Rail این شرکت استفاده کرده است که این پیکاپ ها در کنار ساستین بسیار فوق العاده خود، صدایی بسیار انعطاف پذیر نیز در اختیار شما قرار می دهند که این موضوع باعث می شود تا بتوانید از این گیتار در انواع سبک ها استفاده کنید. این پیکاپ ها به دلیل داشتن مگنت ها سرامیکی، صدایی بسیار تیزی را برای شما به ارمغان می آورند. همین موضوع باعث می شود  Dave Murray از این پیکاپ ها در گیتار خود استفاده کند و صدایی که به آن مشهور است را از این گیتار دریافت کند. این صدای تیز و در عین حال با ساستین بسیار بالا، یکی از مشخصه های صدای گیتار های Classic Rock است که می توانید در این گیتار نیز آن را به دست بیاورید. این در حالی است که پیکاپ میدل این گیتار، پیکاپ JB Jr می باشد که با استفاده از آن می توانید صدا هایی بسیار گرم برای کلین خود دریافت کنید.
Radius فرت بورد متغیر امکان نواختن ریتم و لید را برای شما به ارمغان می آورند
از مهم ترین ویژگی هایی که مهندسین شرکت فندر در این گیتار از آن بهره بردند، این است که Radius فرت بورد این محصول را به شکل متغیر ساخته اند که به این صورت می توانید به راحتی ریتم گیتار ها و لید گیتار های خود را به بهترین شکل ممکن بنوازید. فرت بورد این محصول با Radius متغیر 9.5 اینچ تا 14 اینچی ساخته شده است که در کمتر گیتار فندری این موضوع را شاهد بوده ایم. قسمت پایین دسته این محصول دارای Radius 9.5 اینچی می باشد که باعث می شود تا بتوانید ریتم ها و آکورد های خود را به راحتی بنوازید. از طرفی، Radius 14 اینچی این گیتار که در قسمت بالا دسته آن قرار دارد، باعث می شود تا بتوانید به راحتی لاین های لید و سولو های خود را بنوازید.
با استفاده از بریج فلوید رز این محصول می توانید صدا های فوق العاده ای تولید کنید
شرکت فندر در این محصول با استفاده از بریج های فلویدرز این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید با استفاده از این گیتار تمام صدایی که به آن نیاز دارید را تنها با استفاده از این محصول به دست بیاورید. بریجی که در این گیتار از آن استفاده شده است، بسیار با کیفیت است و این موضوع باعث می شود تا هنگامی که از آن در آهنگ های خود استفاده می کنید، دیگر نیازی به کوک کردن  دوباره گیتار خود نداشته باشید. همچنین با استفاده از این بریج می توانید انواع تکنیک ها اعم از Dive Bomb و ویبراتو های فوق العاده را در این گیتار انجام دهید و از آن ها لذت ببرید.

گیتار الکتریک
نوع ساز
اندازه
جنس بدنه
جنس دسته
جنس صفحه انگشت گذاری
تعداد فرت ها
تعداد سیم ها
عرض شیطانک
شعاع صفحه انگشت گذاری
مقیاس گیتار
لعاب بدنه
جنس فرت ها
ظاهر بدنه
شکل دسته
نوع خرک
پیچ تنظیم دسته
دسته ویبره
پیکاپ
تعداد و نوع پیکاپ
پیچ تنظیم صدا
محل اتصال کابل
اکوالایزر
حالت های پیکاپ
محافظ صفحه
لعاب سخت افزار

گیتار الکتریک فندر FENDER dace murray stratocaster 0141010303 electric guitar

dace murray stratocaster 0141010303 electric guitar

برچسب ها


محصولات مرتبط