o
دانلود اپلیکیشن اندروید

deluxe roadhouse stratocaster mn olympic white electric guitar

0

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

افزودن به سبد خرید

+
-

گیتار الکتریک یا گیتار برقی نوعی گیتار است که صدای آن به‌وسیله تقویت‌کننده‌ای الکتریکی بنام پیکاپ تشدید یا تغییر می‌یابد. استفاده این ساز در موسیقی از دهه ۱۹۳۰ آغاز شد.[۱]

گیتار الکتریک در سبک‌های مختلفی از جمله راک، متال، بلوز، پاپ، جاز و هیپ هاپ استفاده می‌شود؛ اما در سبک راک، متال و بلوز به عنوان ساز اصلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. گیتار الکترونیک معمولاً در موسیقی راک و متال استفاده می‌شود


گیتار الکتریک Fender Deluxe Roadhouse Stratocaster مناسب برای سبک های بلوز و جاز طراحی شده است. چوب Alder بکاررفته در بدنه ی این ساز صدایی زیبا و شفاف با ساستین یا ماندگاری بالا تولید میکند. به کمک پیکاپهای Noiseless صدای با کیفیت بالا در انواع تاریک، حجیم و شلوغ یا شفاف را خواهید داشت. فینگر بورد و دسته این ساز هر دو از جنس افرا ( Maple ) هستند و با طراحی جدید C شکل فندر و انحنای 12 اینچی، از سایر مدلهای استرتوکستر، پاسخ بهتری برای سبک های بلوز و صداهای حجیم ارائه میکند. ترمولو Two-Point وینتیج و انحنای عرضی 12 اینچی Fender Deluxe Roadhouse Stratocaster که ساستین و ثبات بالایی در صدا به همراه می آورند، تکنیک های بلوز از جمله Bending را خوراک همین ساز کرده است! به لطف طراحی بی نظیر لئو فندر، در هنگام نواختن میتوانید کیفیت بالای آن را به خوبی حس کنید.
قابلیتهای گیتار Fender Deluxe Roadhouse Stratocaster
این ساز از سری فوق العاده استرتوکستر، یک وجه تمایز بزرگ با سایر مدلهای مشابه خود دارد. Deluxe Roadhouse Stratocaster دارای یک سوئیچ V6 تون و پری-آمپلی فایر داخلی می باشد که به وسیله آن میتوان به طیف وسیعی از تن های مختلف صدا دسترسی داشت. این سوئیچ، 6 حالت خروجی مختلف را از یک پیکاپ سینگل کویل انتخاب میکند. این سوئیچ بر روی ولوم (Tone (Middle قرار گرفته و به یک پری-امپ داخلی متصل است که حجم خاصی به صدای خروجی میدهد و برای تنظیم عمق صدا بکار میرود، همچنین به راحتی در هنگام نواختن قابل استفاده است.
فروش گیتار الکتریک Deluxe Roadhouse Stratocaster فندر
تنوع صدای خروجی که توسط یک سلکتور 5 حالته، سوئیچ V6 و پری-امپ داخلی محسوس است این ساز را از سایر مدلهای استرتوکستر متمایز میکند. یک سوئیچ داخلی نیز بر روی ولوم Volume قرار گرفته است و تغییراتی در خروجی مغناطیسی پیکاپ ها ایجاد میکند، همچنین بوسیله آن میتوان سیستم V6 را غیرفعال نمود. تیونرهای این ساز برای ثبات بالاتر در ماندگاری کوک، حالت قفل شونده دارند. همه این ویژگیها فندر استرتوکستر Deluxe Roadhouse را جزو بهترینهای سبک بلوز و کانتری قرار داده است.

گیتار الکتریک
نوع ساز
اندازه
جنس بدنه
جنس دسته
جنس صفحه انگشت گذاری
جنس شیطانک
تعداد فرت ها
تعداد سیم ها
عرض شیطانک
شعاع صفحه انگشت گذاری
مقیاس گیتار
لعاب بدنه
جنس فرت ها
ظاهر بدنه
شکل دسته
نوع خرک
پیچ تنظیم دسته
دسته ویبره
پیکاپ
تعداد و نوع پیکاپ
پیچ تنظیم صدا
محل اتصال کابل
اکوالایزر
حالت های پیکاپ
محافظ صفحه
سیستم اتصال دسته
لعاب سخت افزار

گیتار الکتریک فندر FENDER deluxe roadhouse stratocaster mn olympic white electric guitar

deluxe roadhouse stratocaster mn olympic white electric guitar

برچسب ها


محصولات مرتبط