دانلود اپلیکیشن اندروید
منوی کاربر

میدی کنترلر کرگ KORG nanokey2

nanokey2

میدی کنترلر کرگ   KORG   nanokey2
مشخصات محصول
سایر توضیحات سوئیچ ترنسپوز دارد رنگ سفید, مشکی
پورت میدی دارد
محتویات داخل جعبه کابل ، دفترچه راهنما
کنترل پنل نرم افزاری ندارد
افتر تاچ ندارد
درام پد ندارد
تعداد کلاویه 25
سازگاری با نرم افزار همه نرم افزارهای DAW

میدی کنترلر یا میدی کیبورد چیست؟

میدی کنترلر ها نوعی کیبورد مانند پیانوهای الکتریکی قدیمی هستند با این تفاوت که برای کار کردن نیاز به اتصال به یک کامپیوتر دارند. در میدی کنترلر ها،کنترلرهای مختلف مانند کلاویه ها، پیچ‌ها ، فیدرها ، ناب و روتاری و... وجود دارد که هر کدام به یک دستور پیش فرض منتهی می‌شود تا کاربران از طریق ترکیب کردن آن‌ها بتوانند انواع پارامترها را در نرم افزار کنترل کنند. در واقع فرایند حاکم بر میدی کنترلر ها عموما به این صورت است که دستورات اطلاعاتی روی این ابزار به صورت فیزیکی-دستی اعمال می‌شوند، اطلاعات از طریق راه‌های ارتباطی به کامپیوتر می‌رسند، پردازش می‌شوند و در نهایت روی نرم افزار های مرتبط با جزئیات کامل برای اعمال تغییرات به نمایش در می‌آیند البته از این ابزار با سبک های مختلف دیگری هم استفاده می‌شود.

کاربرد میدی کنترلر ها

میدی کنترلر ها کاربرد های گسترده‌ای در موسیقی دارند. این ابزار آنقدر محبوب و ضروری شده‌اند که احتمالا تصور کردن صنعت موسیقی به دور از آن‌ها دیوانه کننده است چرا که در تاروپود موسیقی دنیا نفوذ کرده‌اند. میدی کنترلر ها در زمینه ساخت آهنگ و همینطور آموزش کاربرد گسترده‌ای دارند علاوه بر این از این ابزار می‌توان برای آهنگ سازی الکترونیک از طریق سازهای مجازی vsti استفاده کرد. ضمنا میدی کنترلر ها یک دستیار عالی برای اجراهای زنده نیز محسوب می‌شوند. اگر یک دیجی هستید، شک نکنید که این ابزار بهترین گزینه برای کنترلر بهتر و ساده‌تر استیج شما است.

nanoKEY2 دارای طراحی پیشرفته و مدرنی می باشد. با تلفیق کلاویه های خوش حسی که کمپانی KORG برای میدی کیبوردهای حرفه ای خود می سازد و باریکی کیبورد کامپیوترهای مدرن، nanoKEY2 عملکرد فوق العاده ای را با سایز کوچکش به شما ارائه خواهد داد. کلاویه های nanoKEY2 دارای پهنای زیادی هستند و فاصله ی بین کلاویه ها نیز زیاد است که موجب می شود احتمال اجرای نت های اشتباه کاهش پیدا کند. پاسخگویی velocity این کنترلر به دقت تنظیم شده، به شکلی که نوع بیانی که در حین اجرا دارید به درستی به نرم افزارتان منتقل شود.

KORG NanoKEY 2 Black میدی کنترلر
دکمه هایی برای کنترل آسان پارامترهای مختلف
دکمه های Octave Shift، که از میدی کنترلرهای Korg برگرفته شده اند، به شما اجازه می دهند که کوک کلی را تا چهار اکتاو به بالا یا پایین انتقال دهید. برای اجراهای پیچیده تر، nanoKEY2 دکمه هایPitch Bend ، Modulation و یک دکمه ی ساستین را نیز در اختیار شما قرار داده است. با استفاده از Korg Kontrol Editor می توانید سرعت فعال و غیر فعال شدن هر کدام از این دکمه ها را در چهار درجه تنظیم کنید تا به این وسیله هنگامی که در طول اجرا می خواهید بعضی تغییرات به آرامی صورت بگیرند مشکلی نداشته باشید.

KORG NanoKEY 2 Black میدی کنترلر
مشاهده این میدی کنترلر به همراه مشخصات فنی در وبسایت کمپانی کرگ

نرم افزار Korg Kontrol Editor
nanoKEY2 با نرم افزار Korg Kontrol Editor سازگار است که برای دانلود رایگان بر روی وبسایت Korg قرار دارد. کافی ست این نرم افزار را روی کامپیوترتان اجرا کنید تا بتوانید با استفاده از آن تنظیمات شخصی سازی دقیقی را انجام دهید. شما می توانید از بین چهار تنظیم برای velocity، شامل سه منحنی velocity و یک velocity ثابت انتخاب کنید و همچنین کارکرد دکمه ی modulation و دکمه ی ساستین را نیز تعیین نمایید.

KORG NanoKEY 2 Black میدی کنترلر
اتصال USB برای راه اندازی بی دردسر
برای استفاده از این کنترلر تنها کافی ست یک کابل USB را از کامپیوترتان به nanoKEY2 متصل کنید. هم انتقال اطلاعات MIDI و هم تامین برق دستگاه از طریق کابل USB انجام می شود.

KORG NanoKEY 2 Black میدی کنترلر
ویژگی های کلیدی
میدی کنترلر USB با 25 عدد کلاویه، ایده آل برای استفاده با لپ تاپ
کلاویه های حساس به velocity با طراحی پیشرفته که دقت بالایی دارند
دکمه ی ساستین، ایده آل برای پارت های پیانو
25 کلاویه ی حساس به velocity، همراه با چهار منحنی velocity
دکمه های تغییر کوک
دکمه های تغییر اکتاو، با محدوده ی چهار اکتاوی
دکمه ی modulation
دکمه ی ساستین

میدی کنترلر
برند
نوع اتصال
پیچ بند و ماژولیشن
فینگر پد
درگاه پدال ساستین
کنترل پنل نرم افزاری
سیستم عامل
سازگاری با نرم افزار
محتویات داخل جعبه
تعداد کلاویه
نوع کلاویه
افتر تاچ
سوئیچ تغییر اکتاو
ورودی و خروجی میدی
پورت میدی
درام پد
انتقال دهنده اکتاو
سایر توضیحات
ورودی پدال
پورت USB
تامین برق
وزن دستگاه
دیگر کنترلرها
برچسب ها