دانلود اپلیکیشن اندروید
منوی کاربر

گیتار فندر FENDER sonoran sce natural

sonoran sce natural

گیتار فندر FENDER sonoran sce natural

sonoran sce natural

مشخصات محصول
سایر توضیحات مش‌بندی تقویتی داخلی دندانه‌دار با طرح "X" - سردسته‌ی طرح استراتوکستر فندر به رنگ بدنه - بایندیگ چند لایه‌ی بدنه - رزت طرح شطرنجی - تیونرهای سبک وینتاژ با سرگوشی‌های پلاستیکی سالخورده سفید - محافظ صفحه‌ی (پیک گارد) چهار لایه‌ی پلاستیک سفید سالخورده‌ی طرح صدفی - دکمه اتصال بند گیتار (Strap Button) با بلوک تقویت داخلی
نوع ساز گیتار الکترو آکوستیک
جنس سیم ها فلز
ظاهر بدنه دردنات (Dreadnought)
محافظ صفحه دارد
جنس ماشین هد روکش نیکل
جنس صفحه کناری ماهون لمینت (Laminated Mahogany)
جنس سدل استخوان

گیتارآکوستیک (Acoustic guitar) گیتاری است که وسیله‌ای جز بدنه آن صدای سیم‌ها را تقویت نمی‌کند، صدای سیم‌ها تنها در بدنهٔ چوبی توخالی آن تقویت می‌شود و به گوش می‌رسد. این نوع از گیتار معمولاً شش سیم فلزی دارند که ضخامت آن‌ها از زیرترین سیم تا بم‌ترین سیم به‌طور معمول بین ۱۳ تا ۵۶ هزارم اینچ می‌باشد.

گیتار الکتروآکوستیک «فندر» مدل «Sonoran SCE» را بردارید و به ساحل دریا بروید! این گیتار راحت و خوش‌دست از سری کالیفرنیای فندر، هر گیتاریستی را به نواختن دعوت می‌کند؛ پس ادامه دهید و تا طلوع خورشید، روی فرت‌ها به موج‌سواری بپردازید. به‌محض‌اینکه یک آکورد را روی گیتار Sonoran SCE بنوازید، صدای قدرتمند و گرد آن شما را شگفت‌زده خواهد کرد. این گیتار برای تولید صدای آکوستیک کاملی که انسان را شیفته‌ی خود می‌کند، به یک صفحه‌ی رویی از جنس صنوبر یکپارچه مجهز است. طبیعتا خوش‌دستی این گیتار همان چیزی است که از یک فندر انتظار می‌رود. دسته‌ی آن با طرح وینتاژ C به‌خوبی بر کف دست شما خواهد نشست. وجود برش کات‌اوی و سیستم پیکاپ و اکوالایزر فیشمن، این گیتار را برای اجرای زنده روی صحنه، کاملا مناسب می‌کند. هنگامی‌که با سرعت بالا روی نت‌های بالای دسته نوازندگی می‌کنید و بهترین دسترسی به فرت‌های آخر را می‌خواهید، برش کات‌اوی به کمک شما می‌آید. فندر این گیتار دردنات (Dreadnought) را به پیکاپ و سیستم الکترونیک Fishman مدل Isys III نیز مجهز کرده است که علاوه‌بر پری‌امپ اکتیو با کنترل‌های ولوم، باس، فرکانس میانی و تریبل، یک تیونر کروماتیک داخلی نیز دارد. با این امکانات، هرلحظه که اراده کنید، می‌توانید آهنگ‌های خود را روی استیج ببرید. گیتار Sonoran SCE علاوه‌بر صدای خوب و خوش‌دستی، از ظاهر جذاب و خاصی نیز برخوردار است. فقط کافی است به سردسته‌ی طرح استراتوکستر، حال‌وهوای وینتاژ پیک گارد و رزت شطرنجی آن نگاهی بیندازید. گیتار الکتروآکوستیک Sonoran SCE حقیقتا گیتار جذابی است که نگاه‌ها را به سوی خود برمی‌گرداند. گیتار آکوستیک سیم فلزی، گونه‌ای مدرن از گیتار است. این ساز از گیتار کلاسیک مشتق شده و برای رسیدن به صدایی بلندتر و روشن‌تر سیم‌های فلزی در آن به کار می‌رود. اشتباه نیست اگر گیتار کلاسیک سیم نایلونی را نیز یک گیتار آکوستیک بخوانیم؛ ولی به‌طورمعمول هنگامی‌که از گیتار آکوستیک صحبت می‌شود، منظور همان گیتار آکوستیک سیم‌فلزی است. گیتار آکوستیک به‌طورمعمول شش سیم دارد و همانند گیتار کلاسیک کوک می‌شود. از دهه‌ی 1960 میلادی تاکنون، بیشترین کاربرد گیتار آکوستیک در سبک‌های بلوز، کانتری، بلوگراس، فولک و برخی از ژانرهای موسیقی راک بوده است.

 

گیتار آکوستیک
نوع ساز
اندازه
جنس صفحه رویی
جنس صفحه پشتی
جنس صفحه کناری
جنس دسته
تقویت دسته با آبنوس
جنس صفحه انگشت گذاری
جنس ماشین هد
جنس بریج
جنس شیطانک
جنس سدل
تعداد فرت ها
تعداد سیم ها
جنس سیم ها
عرض شیطانک
مقیاس گیتار
لعاب بدنه
لعاب دسته
جنس فرت ها
ظاهر بدنه
محافظ صفحه
پیچ تنظیم دسته
برش کات اوی
پیکاپ
حالت های پیکاپ
اکولایزر
محل اتصال کابل
سایر توضیحات
برچسب ها