دانلود اپلیکیشن اندروید
منوی کاربر

گيتار باس فرناندز FERNANDES gravity 5x black

gravity 5x black

گيتار باس فرناندز FERNANDES gravity 5x black

gravity 5x black

مشخصات محصول
تقویت دسته با آبنوس ندارد
جنس بدنه توسکا (Alder)
سیستم خرک Vintage Type
دسته ویبره ندارد
عرض شیطانک 43 میلی‌متر
پیچ تنظیم صدا 3
جنس ماشین هد دایکست
جنس دسته افرا (Maple)

این ساز که برای تولید صداهایی با فرکانس و تُنِ پایین استفاده می‌شود، از نظر ظاهری بسیار شبیه به گیتار الکتریک است، با این تفاوت که بدنهٔ بزرگ‌تری دارد، دسته و میزان‌بندی‌اش بلندتر است، و معمولاً دارای چهار سیم (و گاهی پنج یا شش) است که از نظر تُن، یک اُکتاو پایین‌تر از گیتار الکتریک، در محدودهٔ بیس کوک می‌شود. گیتار بیس، هم می‌تواند دارای پرده‌بندی باشد و هم نباشد، اما در اکثر موسیقی‌های عامه‌پسند، بیس‌های پرده‌بندی‌شده رایج‌اند. علاوه بر این‌ها، گیتار بیس آکوستیک توخالی نیز ساخته شده‌است.

از حدود سال ۱۹۵۰ به بعد، در موسیقی‌های راک و پاپ، گیتار بیس به‌صورت وسیعی جایگزین کنترباس شد و تولید صداهایی با تُن پایین را برعهده گرفت.[۱] همچنین گیتار بیس به صورت تکی، در موسیقی‌های جاز، لاتین، فانک و فلامنکو استفاده می‌شود.

فرناندز کار خود را در سال 1969 میلادی در ژاپن با ساخت گیتارهای فلامنکو آغاز کرد. با رونق پیدا کردن تولید، کمپانی کار خود را گسترش داد تا انواع بیشتری از گیتارهای آکوستیک، الکتریک، باس، آمپلی‌فایر و لوازم جانبی را شامل گردد تا سرانجام به بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی گیتار در ژاپن بدل شد.

در سال 1992 میلادی، پیرو موفقیت در آسیا، فرناندز امریکا درهای خود را در لس‌آنجلس کالیفرنیا گشود و به سرعت حضور خود را با عرضه‌ی سازهای با کیفیت با قیمت‌های مناسب در بازار گیتار امریکا تثبیت کرد.

در سال 1996 فروشگاه سفارشی فرناندز امریکا با توسعه بیشتر در ساخت گیتار افق دید را گسترش داد. بخش تحقیقات و توسعه‌ی کمپانی فرناندز با ساخت مدل‌هایی نظیر راول (Ravelle) و نومد (Nomad)، و با ابداع تکنولوژی ساستینر (Sustainer)، کوشید تا راه‌هایی جدید برای شیوه‌ی نواختن گیتار در جهان تعریف کند. فرناندز با پوشش دادن همگان از خریدار مبتدی تا نوازندگان حرفه‌ای، انتخاب‌های فراوانی را برای مرتفع کردن نیازهای آن‌ها عرضه می‌کند. درکی فوق‌العاده گران‌بها از نوازندگان گیتار، تعهد بالای ما به مشتریان و کیفیت مورد انتظارشان را موجب می‌شود. این نوع نگرش است که باعث گردیده فرناندز به تولیدکننده‌ی برتر گیتار در ژاپن تبدیل شود و در بازار امریکا به خوبی رقابت کند.

فرناندز با استفاده از عناصر شیوه‌ی سنتی در کنار تکنیک‌های نوین به مهیا کردن صدایی منحصر بفرد برای نوازندگان امروزی ادامه داده و مرزهای تولید گیتار را با نوآوری در طراحی شکل بدنه‌ی گیتار و پیکربندی سخت‌افزارها گسترش می‌دهد. نوازندگان گیتار خواستار حس قدمت با ظاهری مدرن هستند و فرناندز بهترین هر دو را مهیا می‌کند. فرناندز کلید تعریف صدای شماست که آن را به سطحی تماما جدید وارد خواهد کرد.

• خرد شدن استخوان ، قدرت لرزش زمین و صدای غر زدن باس روده ای. Tremor چه چیز دیگری می تواند تولید کند؟ این طراحی مارک تجاری ، م stateلفه های پیشرفته هنری و لحن گرم و قدرتمند آن است که به گزینه ای برای نسل جدید پیشگامان سطح پایین تبدیل شده است. Tremor X یک باس راک بدون حاشیه است که دارای بدنه ای از نوع Alder ، پیچ و مهره / روی گردن افرا ، صفحه انگشتی 24 فرت Maple ، یک جفت هوموکر SFB برای لحن خرد کننده استخوان ، با دو حجم و لحن اصلی است.

گیتار باس
نوع ساز
اندازه
جنس بدنه
جنس دسته
تقویت دسته با آبنوس
جنس صفحه انگشت گذاری
جنس ماشین هد
جنس شیطانک
تعداد فرت ها
تعداد سیم ها
جنس سیم ها
عرض شیطانک
مقیاس گیتار
جنس فرت ها
ظاهر بدنه
محافظ صفحه
پیچ تنظیم دسته
دسته ویبره
پیکاپ
حالت های پیکاپ
اکولایزر
پیچ تنظیم صدا
محل اتصال کابل
شعاع صفحه ی انگشت گذاری
سیستم خرک
سیستم اتصال دسته
برچسب ها